BLOG13

Brugo Spedition to poznańska firma spedycyjna funkcjonująca na rynku od  2008 roku. Firma specjalizuje się w organizowaniu transportów międzynarodowych, zwłaszcza na terenie Hiszpanii, Francji, Niemiec, Belgii i innych krajów europejskich. W swojej pracy marka Brugo Spedition stawia na rzetelność, komunikację z Klientem i kontrolę transportu w trakcie realizacji zlecenia.

Agencja Commercial Communciations w ramach pracy dla Brugo Spediotion, podjęła się działań mających na celu wypromowanie marki na arenie międzynarodowej. Praca nad projektem oscylowała wokół promocji za pomocą nowoczesnych narzędzi reklamowych – reklam śledzących, AdWordsów, integracji formularza kontaktowego i mediów społecznościowych ze stroną marki. Agencja CC przygotowała plan działania, zakres i propozycję realizacji działań, odpowiedzialna była za oprawę graficzną, content, copywriting oraz redakcję tekstu. Działania prowadzone przez agencję CC miały na celu promocję marki także w obszarze social media i budowaniu spontanicznej znajomości Brugo Spedition za pomocą for opiniotwórczych.

Obecnie na rzecz marki prowadzonych jest cykl szkoleń z zakresu zarządzania kryzysowego oraz tworzone są materiały szkoleniowe i materiały ofertowe w celu usystematyzowania pracy w firmie. Commercial Communications odpowiada za wizerunek marki. W obszarze działań zrealizowanych dla Brugo Spedition przygotowana została komunikacja w social mediach – Facebook, LinkedIn, a także materiały promocyjne marki.