BLOG5

W portfolio Agencji Commercial Communications znajduje się promocja filmu Ostatni Klaps – polskiej komedii w reżyserii Gerwazego Reguły z Mają Frykowską, Mariuszem Pujszo i Markiem Włodarczykiem w rolach głównych.

CC odpowiedzialne było za kontakty z mediami – o premierze filmu poinformowane były media ogólnopolskie, regionalne (w związku z serią pokazów w miastach na terenie całej Polski) oraz tematyczne. Informacja o filmie pojawiła się w największych mediach w kraju, m.in. w serwisach Onet.pl, Wp.pl, Interia.pl.

Agencja CC prowadziła również komunikację na temat filmu w obszarze social media (Facebook, Instagram). Prowadzone były liczne konkursy dla widzów,  w których do wygrania były związane z filmem gadżety, również zaprojektowane przez CC. W Internecie prowadzone były działania z zakresu marketingu szeptanego.

CC wspierało markę Brand Q, która była odpowiedzialna za oprawę graficzną materiałów promocyjnych, w tym za stworzenie szablonu mailingu, zaproszeń, grafik z przeznaczeniem do social media oraz prezentacji.