AGENCJA KREATYWNA 360°

tele

Commercial Communications to zgrany zespół ludzi do zadań specjalnych, którzy  wiedzą, jak działać w zakresie marketingu, Public Relations, czy reklamy i robią to z pasją!

Indywidualne podejście do tematu, kreatywność, a przede wszystkim, entuzjazm i zaangażowanie, z jakimi realizujemy każde powierzone nam zlecenie, to cechy, które nas wyróżniają.

mln
Ekwiwalentu medialnego
+
wdrożonych strategii komunikacji
k
kartek zapisanego tekstu
w tylu językach obsługujemy naszych klientów

Nasze marki

SZCZEPAŃSKI PR

to interdyscyplinarny zespół specjalistów z doświadczeniem w zakresie komunikacji społecznej – z naciskiem na Public Relations, Personal Branding i proces budowania marki. Team Szczepański PR tworzą różne charaktery, które doskonale współgrają i uzupełniają się, wykorzystując efekt synergii. Patrzymy na zadania kompleksowo, na pierwszym miejscu stawiając potrzeby naszych klientów, dlatego standardy obsługi i prowadzenia projektu są dla nas najważniejsze. Znakomita znajomość rynku mediów i ugruntowane kontakty z dziennikarzami pozwalają na wdrażanie zaplanowanych strategii w sposób sprawny i skuteczny. Ponad 15-sto letnie doświadczenie pozwala nam z sukcesem powiększać kapitał komunikacyjny naszych klientów. W kwestii komunikacji, doradzamy a czasem odradzamy naszym klientom.

szpr
jsc

JACOBS &SCHWARTZ CONSULTING

oferuje działania z zakresu Crisis Management. Zarządzanie sytuacją kryzysową to przede wszystkim skrupulatne przygotowanie się na ewentualność jej zaistnienia. Analizując specyfikę działania Państwa firmy i branży, w której Państwo działacie, przygotowujemy scenariusze możliwych sytuacji kryzysowych i podejmujemy wszelkie środki w celu minimalizacji ryzyka ich wystąpienia. W przypadku wystąpienia kryzysu, natychmiastowo wdrażamy przygotowane wcześniej procedury działania i powołujemy sztab antykryzysowy, a następnie podejmujemy wszelkie środki, żeby zniwelować jego występowanie. Nasza praca nie kończy się po rozwiązaniu problemu – opracowujemy i wdrażamy plan odbudowy wizerunku marki oraz dalszych działań, mających na celu likwidację długofalowych skutków kryzysu i wzmocnienie marki.

 • …Fundacja im Królowej Polski św Jadwigi rekomenduje usługi świadczone przez Commercial Communications, współpracując z tą firmą, zawsze mieliśmy pewność, że powierzone jej zadania zostaną wykonane terminowo i z należytą starannością…

  Andrzej Markiewicz

  FUNDACJA IM KRÓLOWEJ POLSKI ŚW JADWIGI
 • …Firma Commercial Communications jest firmą rzetelną, powierzone jej zadania realizują z pasją.Pracownicy Commercial Communications podchodzą profesjonalnie do swojej pracy, dlatego chętnie polecamy ich usługi, jako wiarygodnego partnera…

  Paulina Kluczyńska

  ISTE Sp z o.o.
 • …Pragnę zarekomendować usługi agencji Commercial Communications świadczone przez Pana Arkadiusza Szczepańskiego. Doskonały warsztat i zaplecze merytoryczne okazały się kluczowe w budowaniu strategii komunikacji dla TZ START GNIEZNO…

  Marcin Śliwiński

  START GNIEZNO
 • …Firma Commercial Communications jest w pełni wiarygodnym partnerem, gwaranatującym wysoką jakość usług. Wszyskie działania, podjęte w trakcie współpracy, zostały wykonane rzetelnie, profesjonalnie i terminowo…

  Anna Fedorczuk

  WZPP im. Cyryla Ratajskiego
 • …Kilkuletnia już współpraca z Commercial Communications, jest dla moich studentów źródłem wspaniałych, twórczych inspiracji. Dzięki możliwościom bliższego poznania branży, studenci mają możliwość zdobycia konkretnych informacji na temat pracy w tej wymagającej branży. Ze spotkań z Pańską firmą, studenci wynoszą przekonanie, że warto podejmować odpowiedzialnie swoje zobowiązania, a jednocześnie że warto współpracowac z ludźmi, nie tylko na zasadach komercyjnych…

  dr.hab. Hanna Mamzer

  Uniwersytet im. Adama Mickiewicza
 • …Chęć działania, nietuzinkowe pomysły i tempo realizacji narzuconych wyzwań, zasługują na najwyższą pochwałę. Jestem przekonana że korzystanie z usług firmy Pana Arkadiusz Szczepańskiego to doskonały krok do osiągnięcia pełnego sukcesu na płaszczyźnie marketingu i PR…

  Prezes zarządu Ilona Felicjańska

  Felicjańska Media

Jak pracujemy

 • Słuchamy historii naszych klientów. Dogłębnie analizujemy przedstawioną sytuację, dlatego bezbłędnie potrafimy określić jakie są realne potrzeby klienta. Rozmawiamy, pytamy, słuchamy. Patrzymy na projekt z wielu perspektyw, skutecznie wybierając kreatywne rozwiązania.

 • Lubimy jasne sytuacje, dlatego zawsze określamy zakres i plan prac oraz wyznaczamy szczegółowe terminy dla składowych projektu. Na bieżąco monitorujemy postępy projektowe, dzięki czemu minimalizujemy ewentualne problemy.
 • Na tym etapie pomysł zamieniamy w obraz i nowoczesną strategię. Dbamy o to, by nasze pomysły były oryginalne i estetyczne, ale nigdy nie zapominamy, by spełniały swoją funkcję. Ostatecznie – skuteczność ma znaczenie.

 • Podczas wykonywania realizacji działań jesteśmy w stałym kontakcie z klientem. Odpowiadamy na każde zapytanie, wątpliwość czy sugestię klient. Mamy na uwadze jego potrzeby i wspólnie określone cele. Pracujemy na wspólny sukces.

Standardy

KONTROLA

Zapewniamy Klientowi maksymalny komfort współpracy oraz gwarantujemy sprawny przepływ informacji. Pozostajemy w stałym kontakcie z Klientem i umożliwiamy mu bieżącą kontrolę sytuacji.

KONTAKT

Osoby nadzorujące projekt z ramienia CC360 pracują na urządzeniach mobilnych, dlatego dostępne są cała dobę. Osobą pierwszego kontaktu jest wyznaczony Project Manager.

AUTORYZACJA

Pierwszy miesiąc to czas kształtowania się współpracy, poznawania Klienta, jego oczekiwań, sposobu działania. Stąd w pierwszym miesiącu współpracy wszystkie wykonywane prace są autoryzowane przez Klienta.

PODSUMOWANIE

Na życzenie Klienta organizujemy cykliczne spotkania w celu dokonania analizy dotychczasowych działań i omówienia wyników.

social media

%

pr

%

strategia

%

design

%

Oferta

REPUTATION MANAGEMENT

Zapewniamy Klientowi maksymalny komfort współpracy oraz gwarantujemy sprawny przepływ informacji. Pozostajemy w stałym kontakcie z Klientem i umożliwiamy mu bieżącą kontrolę sytuacji.

BRAND PR & BRAND Q

Projektowanie strategii komunikacji produktu w zależności od celu kampanii (launch, re-launch, re-branding, brand extention). Projektowanie implementacji marki w mediach, od znaku po kampanię.

EVENT MANAGMENT

Konferencje branżowe, konferencje prasowe, eventy dedykowane, imprezy masowe, eventy promocyjne, imprezy specjalne.

WEB DESIGN

Projektowanie i wdrożenia stron internetowych dla klientów biznesowych oraz instytucjonalnych, realizacja sprawdzonych i skutecznych rozwiązań.

CRISIS MANAGEMENT

Szkolenia z komunikacji kryzysowej, zarządzanie komunikacją kryzysową, budowa manuali kryzysowych, audyty kryzysowe, zewnętrzne biuro komunikacji kryzysowej,  wsparcie w odbudowie reputacji przedsiębiorstwa.

MEDIA RELATIONS

Usługi rzecznictwa prasowe, prowadzenie biura prasowego, publikacje, wywiady artykuły, komunikacja ekspercka poprzez komentarze, infografiki.

CORPORATE COMMUNICATIONS

Budowa podstawowych wartości korporacyjnych. Opracowanie strategii budowania i umacniania wizerunku firmy. Audyty korporacyjne w zakresie komunikacji i zarządzania contentem.

PUBLIC AFFAIRS

Doradztwo i zarządzanie relacjami z lokalnymi społecznościami w celu osiągnięcia akceptacji dla nowych inwestycji.

SOCIAL MEDIA

Budowanie strategii, wsparcie w promocji, organizacja kampanii sprzedażowych, tworzenie triggerów komunikacyjnych, zarządzanie relacjami w social media.

STARS MANAGEMENT

Profesjonalna obsługa artystów oraz gwiazd sportu. Zarządzanie ich wizerunkiem, realizacja strategii przy współpracy z mediami. Rzetelne i efektywne działania zmierzające do osiągnięcia wyznaczonych celów.

BLOG COMMUNICATIONS

Utrzymywanie relacji z blogerami, liderami opinii, organizacja promocji, product seeding, konkursy i dedykowane sesje zdjęciowe.

MARKETING AUTOMATION

Marketing automation i dedykowane kampanie remaketingowe, personalizacja przekazów, optymalizacja i automatyzacja przekazów marketingowych. Scoring i segregacja klientów.

SCENT MARKETING

Outdoorowe kampanie zapachowe, eventy zapachowe, komunikacja scent dla wydarzeń dedykowanych lub kampanii promocyjnych.

BUZZ MARKETING

Generowanie szumu wokół marki, virale, sprawdzone i wiarygodne kontakty z amplifyierami.

MLM PROMOTION

Wsparcie marketingowe i PR dla podmiotów wchodzących na rynek, budowa strategii komunikacji marek. Identyfikacja wizualna, prezentacje sprzedażowe, filmy promocyjne, eventy dla MLM.

Partnerzy

Brand 24

To najbardziej efektywna metoda monitorowania tego, co o Twojej marce, produkcie mówi się w Internecie.

brand24.pl

Kancelaria WJ

Wałdowska, Jakubiak Radca prawny i Adwokat Sp. p. to kancelaria której celem nadrzędnym  jest zapewnienie Klientom kompleksowych i innowacyjnych rozwiązań z zakresu prawa celnego, podatkowego, patentowego i własności intelektualnej oraz finansowego oraz crisis managementem.

kancelariawj.pl

AP MEDIA

Firma AP MEDIA zajmuje się profesjonalną obsługą klientów prywatnych i firm w zakresie produkcji telewizyjnej oraz filmowej.

apmedia.com.pl

Dołącz do nas

Niektórzy podążają za przewodnikiem, inni uczą się jak nim zostać.

Dziękujemy za zainteresowanie możliwościami rozwoju kariery zawodowej w naszej firmie. Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, zapoznaj się z aktualnymi ofertami pracy i prześlij do nas swój życiorys i list motywacyjny pod adres:
yourchance@commercialcommunications.pl

Czego oczekujemy?

 • Projektowania layoutów web i mobile
 • Opracowywania materiałów identyfikacji wizualnej
 • Projektowania materiałów promocyjnych
 • Tworzenia projektów z zakresu digital marketingu
 • Współpracy z pozostałymi członkami zespołu
 • Znajomości zagadnień związanych z RWD
 • Znajomości Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign
 • Mile widziana znajomość Adobe Premier PRO
 • Znajomości tematyki UX
 • Kreatywności i dbałości o szczegóły
 • Dobrego zmysłu estetycznego
 • Dyspozycyjności, terminowości i umiejętności pracy pod presją czasu
 • Zaangażowania i inicjatywy

Co oferujemy?

 • Atrakcyjne warunki finansowe
 • Miłą atmosferę w doświadczonym i kreatywnym zespole
 • Atrakcyjny pakiet socjalny
 • Wyjścia i wyjazdy integracyjne

Czego oczekujemy?

 • Planowania oraz kreowania kampanii marketingowych i komunikacyjnych produktów oraz usług w Social Mediach
 • Doboru odpowiednich rozwiązań oraz narzędzi w zależności od specyfiki poszczególnych produktów
 • Wsparcia kilkuosobowego zespołu ekspertów przy realizacji poszczególnych kampanii
 • Współpracy z pozostałymi członkami zespołu
 • Analizy, raportowania i dokumentacji efektywności prowadzonych działań
 • Proaktywnego poszukiwania nowych możliwości promocji produktów w Social Media
 • Doświadczenia w pracy z dużymi brandami w Social Media
 • Świetnej znajomości rynku Social Media (Facebook, Snapchat, Twitter itp.)
 • Swobodnego posługiwania się językiem angielskim
 • Umiejętności pracy w zespole
 • Samodzielności i nastawienia na cel
 • Kreatywności i inicjatywy w działaniu
 • Umiejętności tworzenia koncepcji i rozwiązań oraz wdrażania ich w życie

Co oferujemy?

 • Pracę wśród ludzi z pasją, którzy lubią to, co robią
 • Możliwość rozwoju zawodowego
 • Atrakcyjny pakiet socjalny
 • Wyjścia i wyjazdy integracyjne

Czego oczekujemy?

 • Minimum 5 lat doświadczenia w pracy w agencji public relations
 • Minimum 3 lat doświadczenia na samodzielnym stanowisku account managera lub senior account managera
 • Doświadczenia w prowadzeniu projektów social media
 • Doświadczenia w relacjach z instytucjami i środowiskami opiniotwórczymi
 • Umiejętności samodzielnego kierowania kilkuosobowym zespołem
 • Umiejętności szybkiego i konkretnego wyrażania myśli na piśmie
 • Samodzielności i efektywności w prowadzeniu projektów
 • Umiejętności nawiązywania trwałych relacji z klientem
 • Kreatywności
 • Wyższego wykształcenia
 • Bardzo dobrych zdolności prezentacyjnych
 • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (każdy dodatkowy mile widziany)
 • Świetnej znajomości rynku Social Media
 • Znajomości środowiska MS Office

Co oferujemy?

 • Wysokie zarobki
 • Pracę z doświadczonym I kreatywnym zespołem
 • Niezbędne narzędzia pracy, dostęp do najnowszych technologii
 • Duże możliwości decyzyjne i rozwoju
 • Atrakcyjny pakiet socjalny
 • Wyjścia i wyjazdy integracyjne
 • Udział w szkoleniach i konferencjach branżowych w kraju i zagranicą

Zakres obowiązków:

 • tworzenie oraz wdrażanie strategii komunikacyjnych dla klientów agencji,
 • kompleksowa działalność z zakresu Media Relations: przygotowywanie informacji prasowych, wypowiedzi i artykułów dla mediów, organizacja konferencji prasowych, kontakt z dziennikarzami,
 • redagowanie treści na potrzeby komunikacji zewnętrznej  i wewnętrznej dla klientów agencji,
 • social media management i działania e-PR,
 • copywriting,
 • organizacja eventów,
 • nawiązywanie i utrzymywanie stałych kontaktów z zewnętrznym otoczeniem firmy,
 • wsparcie działań marketingowych,
 • inne działania z zakresu PR.

Wymagania:

 • minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
 • wykształcenie wyższe
 • doświadczenie w zakresie Media Relations i ugruntowane kontakty z mediami,
 • znakomita umiejętność pisania i redagowania tekstów,
 • udokumentowane sukcesy wprowadzanych strategii PR i social media,
 • znajomość nowych trendów na rynku mediów, Internetu, social media,
 • samodzielność, umiejętność organizacji pracy,
 • wysoka kultura osobista i komunikatywność,
 • kreatywność,
 • gotowość do pracy w szybko zmieniających się warunkach i pod presją czasu,
 • znajomość języka angielskiego,
 • mile widziana znajomość innych języków.

Oferujemy:

 • wysokie zarobki,
 • pracę w młodym, kreatywnym zespole,
 • niezbędne narzędzia pracy, dostęp do najnowszych technologii,
 • duże możliwości decyzyjne i rozwoju,
 • atrakcyjny pakiet socjalny,
 • wyjścia i wyjazdy integracyjne,
 • udział w szkoleniach i konferencjach branżowych w kraju i zagranicą.

Czego oczekujemy?

 • Minimum 2 lata doświadczenia w branży PR
 • Doświadczenia w budowaniu długotrwałych i profesjonalnych relacji z dziennikarzami
 • Doświadczenia w relacjach z instytucjami i środowiskami opiniotwórczymi
 • Umiejętności pracy w zespole
 • Umiejętności precyzyjnego wyrażania myśli na piśmie
 • Kreatywności
 • Otwartości i komunikatywności
 • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (każdy dodatkowy mile widziany)
 • Znajomości środowiska MS Office
 • Świetnej znajomości obsługi Social Media
 • Wyższego wykształcenia lub studiowania

Co oferujemy?

 • Pracę z doświadczonym I kreatywnym zespołem
 • Niezbędne narzędzia pracy
 • Duże możliwości rozwoju
 • Atrakcyjny pakiet socjalny
 • Wyjścia i wyjazdy integracyjne
 • Udział w szkoleniach i konferencjach branżowych w kraju i zagranicą

Czego oczekujemy?

 • doskonałej znajomości języka polskiego,
 • ‪umiejętności pisania i redagowania tekstów,
 • ‪co najmniej dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie,
 • ‪komunikatywnej, otwartej i elastycznej postawy,
 • ‪głowy pełnej pomysłów, które chciałbyś/chciałabyś zrealizować z nami i energii do działania,
 • zaangażowania, ambicji, pewności siebie, kultury osobistej, sumienności, umiejętności interpersonalnych.

‪Co uznajemy za dodatkowe atuty?

 • znajomość mediów,
 • studiowanie PR lub marketingu,
 • znajomość dodatkowego języka obcego na poziomie co najmniej dobrym,
 • znajomości obsługi Social Mediów.

‪Co oferujemy?

 • płatny staż z możliwością zatrudnienia po jego zakończeniu,
 • ‪możliwość rozwoju zawodowego,
 • ciekawe projekty,
 • nowe wyzwania,
 • pole do rozwijania pasji i zainteresowań,
 • ‪przyjazną atmosferę pracy w doświadczonym i kreatywnym zespole.

Kontakt

PL

tel: +48 61 673 54 48
mail: biuro@commercialcommunications.pl

DE

Johan Miller

tel: + 49 176 132 59 557
mail: j.miller@commercialcommunications.pl

NO

Lukas Budniak

tel: + 47 405 71 890
mail: l.budniak@commercialcommunications.pl

DANE DO FAKTURY

COMMERCIAL COMMUNICATIONS SP. Z O.O. SP. K.

UL.BEDNARSKI RYNEK 3/4A
62-200 GNIEZNO
NIP: 784 249 4466
REGON: 361139296
KRS: 0000550927