BLOG16

Tegoroczna oferta atrakcji miasta Gniezno poszerzona została o wydarzenie nietuzinkowe, które z pewnością na długo zapisze się w historii motoryzacji. Już 6. sierpnia wszyscy fani, a także początkujący fascynaci samochodów niczym z amerykańskiego snu, będą mogli wziąć udział w imprezie, która swój finał będzie mieć w jednym z miast Wielkopolski.

Zlot Fanów Cabrio, który planowany jest na 6.-7. sierpnia, rozgrywać będzie się w samym sercu Gniezna. Dla wizytujących Zlot oraz aktywnych uczestników przewidzianych zostało szereg atrakcji, w tym m.in. pokazy samochodów, wystawców oraz przejazd kolumny Cabrio Poland 2016 ulicami Gniezna. Ekipa fanów kabrioletów zagrzewa się w boksach. Już po kilku dniach oficjalny fan page Cabrio Poland został zasypany pozytywnymi komentarzami zainteresowanych, a ich przyłączenie się do eventu poparte kciukiem w górze.

Agencja Commercial Communications, przy współudziale zaprzyjaźnionych fanów tych niezwykłych samochodów, podjęła się przygotowania imprezy i zorganizowania szeregu atrakcji, które uświetnią imprezę. – Pragniemy zrobić coś nietuzinkowego, co wpisze się na stałe w mapę imprez motoryzacyjnych w Polsce. Wielkopolska to region, z którego pochodzimy, chcemy przy okazji organizacji tej imprezy wskazać na walory regionu nie tylko w kraju, ale też poza jego granicami. – mówi Arkadiusz Szczepański, Prezes agencji Commercial Communications.

Międzynarodowy charakter imprezy wskazuje na przełamywanie granic i atrakcyjność Polski jako regionu interesującego pod względem kulturowym, krajobrazowym, a zwłaszcza rozrywkowym. Do tej pory wśród zainteresowanych czynnym udziałem w Zlocie jest przeszło 100 ekip cabrio, które pragną zaprezentować swoje pojazdy i razem z Organizatorami pobić Rekord Guinnessa na największą ilość samochodów Cabrio zgromadzonych w jednym miejscu.

Głównym Organizatorem imprezy jest Miasto Gniezno, wspierane przez Agencję PR Commercial Communications. I Międzynarodowemu Zlotowi Cabrio – Cabrio Poland 2016 przysługuje hasło: Cabrio – to więcej niż pasja, to stan umysłu! Jeśli nie masz pomysłu na tegoroczne wakacje, warto wpisać tę imprezę do kalendarza, nawet jeśli nie posiadasz własnego kabrioletu.

Już teraz zapraszamy do śledzenia oficjalnych fanpage’y Cabrio Poland na FacebookuInstagramie i Twitterze.

Anna Kołek
Office Manager