CC slider CC 1 2

Klienci są naszymi partnerami!

Commercial Communications to nie jest zwykła agencja marketingowa. Nie sili się oryginalność za wszelką cenę – najważniejsze są relacje z klientami, poznanie ich potrzeb i współpraca na zasadzie partnerstwa. Pan Arkadiusz Szczepański, właściciel agencji opowiada, dlaczego firma obrała taki kierunek i jak niewiele brakowało, by firma zniknęła z rynku.

CC slider Zlot (1)

Cabrio Poland

I Międzynarodowy Zlot Cabrio Poland odbył się w dniach 6–7 sierpnia 2016 roku, w Gnieźnie. Było to pierwsze w historii kraju wydarzenie o charakterze międzynarodowym, które skupiło pod jednym, otwartym dachem, branżę motoryzacyjną, turystyczną i food truckową.

CC slider Olandia

Olandia

Olandia, to obiekt turystyczny położony nad jeziorem w miejscowości Prusim, w otoczeniu natury Sierakowskiego Parku Krajobrazowego i Puszczy Noteckiej. Ten piękny zabytkowy zespół dworsko – parkowy jest idealny dla rodzin z dziećmi chcących odpocząć z dala od miejskiego zgiełku i blisko natury, ale także dla firm, które organizują szkolenia, konferencje czy imprezy integracyjne. Agencja Commercial Communications odpowiada za kompleksowe działanie na rzecz promocji marki oraz stworzenie i realizację strategii marketingowej, której głównym celem jest zwiększenie sprzedaży.

CC slider Ekolandia

Ekolandia

EkOlandia, to projekt stworzony przez właścicieli obiektu wypoczynkowo – konferencyjnego Olandia, który ma na celu stworzenie lokalnego centrum ekologii i zdrowego stylu życia. Dzięki zastosowaniu odnawialnych źródeł energii w Olandii został zredukowany wpływ działalności turystycznej na środowisko naturalne. Projekt otrzymał wsparcie finansowego z Norweskiego Mechanizmu Finansowego, dzięki któremu zamontowano: panele fotowoltaiczne o mocy do 40kW, 3 turbiny wiatrowe oraz 2 kotły na biomasę o łącznej mocy blisko 600kW.

CC slider Butchers

Butcher's

Commercial Communiactions odpowiada za strategię komunikacji w social media dla marki w Polsce, Czechach i Włoszech. W ramach realizacji działań prowadzone są strony na Facebooku: Butcher’s Polska , Butcher’s Czechy i Butcher’s Włochy oraz Instagramie: Butcher’s Polska. W celu lepszego angażowania społeczności komunikacja podejmowana w social media koncentruje się na kilku wyselekcjonowanych obszarach: Butcher’s Radzi (rady, wskazówki odnośnie opieki nad zwierzęciem), Butcher’s Pyta (pytania, konkursy, zabawy), Butcher’s Inspiruje (cytaty i ciekawostki) oraz Butcher’s Poleca (prezentacja oferty produktowej). Commercial Communiactions prowadzi akcję informacyjną pod hasłem Psy mają potrzeby z udziałem blogerów oraz organizuje cykliczny konkurs Pupil Miesiąca.

Referencje od marki Butcher’s Polska

W historii każdej agencji PR otrzymanie referencji za profesjonalnie prowadzoną obsługę to powód do dumy. To właśnie pozytywne opinie budują nasz wizerunek w oczach obecnych i przyszłych klientów.

BLOG27

Przekonaj się na własnej skórze, na czym polega fenomen cabrio!

Chcesz ozdobić swoje ciało wyjątkowym tatuażem? Podczas Cabrio Poland 2016 będzie ku temu okazja i to całkiem za darmo!

BLOG26

Podsumowanie akcji Psy mają potrzeby

Piramida potrzeb Maslowa jest nam dobrze znana, ale czy tak samo dobrze znamy wymagania naszych czworonogów? To pytanie postawili sobie inicjatorzy akcji informacyjnej Psy mają potrzeby, którzy poruszyli temat zasad zdrowego żywienia odpowiadającym wiekowi, rozmiarowi i kondycji fizycznej zwierzęcia.

BLOG24_1

Komodo Talent Show

Polska marka napojów energetycznych – Komodo Energy Drink – od stycznia br. organizuje cykliczny konkurs Komodo Talent Show.

BLOG23

Działalność CSR-owa marki Agrecol

Akcja Calendar Flowers 2016 nabiera rozpędu. Egzemplarze z limitowanej edycji wydawnictwa zostały wylicytowane na aukcjach dobroczynnych na rzecz Fundacji Mam Marzenie, Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz Fundacji Charytatywny Bal Dziennikarzy.

BLOG16

Cabrio Poland 2016

Tegoroczna oferta atrakcji miasta Gniezno poszerzona została o wydarzenie nietuzinkowe, które z pewnością na długo zapisze się w historii motoryzacji. Już 6. sierpnia wszyscy fani, a także początkujący fascynaci samochodów niczym z amerykańskiego snu, będą mogli wziąć udział w imprezie, która swój finał będzie mieć w jednym z miast Wielkopolski.

BLOG6

3, 2, 1 i znikasz! Spokojnie, to tylko Snapchat

Najlepsza definicja tego kanału mediów społecznościowych brzmi: mobilna telewizja na żywo. Może nie transmituje wydarzeń z życia snapchatera w real time, ale z pewnością w almost real time.

BLOG18

Psy mają potrzeby!

Butcher’s Petcare Sp. z o.o. to wywodzący się z Wielkiej Brytanii producent wysokiej jakości karmy dla psów i kotów.

BLOG12

Rośliny kochają Agrecol

Agrecol sp. z o.o. jest polską firmą zajmującą się produkcją specjalistycznych nawozów oraz środków do pielęgnacji i ochrony roślin.

BLOG17

Wartość mierzona w standardzie PCLOGGER

Oprogramowanie PCLOGGER zostało stworzone z myślą o tych, którzy lubią wiedzieć, co dzieje się w ich firmie. Korzystając z PCLOGGER każda minuta pracy zatrudnionych osób zostaje ewidencjonowana w systemie, a analiza i wgląd w dane może nastąpić nawet po dłuższym czasie, za pomocą przejrzystego i funkcjonalnego panelu administracyjnego.

BLOG10

Komodo się dzieje!

Komodo Energy Drink to napój energetyczny produkowany w Polsce. Na rynku dostępne są trzy smaki: mroźne mojito, dzika poziomka i tradycyjny smak napoju energetycznego.

BLOG13

Spedycja? To nasze drugie imię!

Brugo Spedition to poznańska firma spedycyjna funkcjonująca na rynku od  2008 roku. Firma specjalizuje się w organizowaniu transportów międzynarodowych, zwłaszcza na terenie Hiszpanii, Francji, Niemiec, Belgii i innych krajów europejskich.

BLOG15

Styl w dobrej oprawie - Eyelab

Marka Eyelab – dobry optyk, to nowa, konkurencyjna sieć punktów optycznych, oferujących nowoczesne i najmodniejsze kolekcje opraw okularowych znanych marek, a także szkieł kontaktowych i akcesoriów optycznych.

BLOG14

Budująca pewność siebie!

Agencja Commercial Communications zajmowała się wypromowaniem marki polskiego dystrybutora odzieży i akcesoriów roboczych, przeznaczonych dla branż specjalistycznych – PTR Partner BHP.

BLOG2

Współpraca w rytmie Blue...

Agencja Commercial Communications zajmuje się promocją Blue Cafe – polskiego zespołu, istniejącego na rynku muzycznym już ponad 15 lat, z charyzmatycznym liderem grupy – Pawłem Rurak-Sokalem oraz wokalistką – Dominiką Gawędą.

BLOG9

Zakorzeń się w Parkowych...

Parkowe Maślice to innowacyjne osiedle o wysokim standardzie i prestiżu, zlokalizowane w dynamicznie rozwijającej się i urokliwej części Wrocławia.

BLOG21

Nie robię tego za darmo

Kampania Nie robię tego za darmo była pierwszą w Polsce kampanią społeczną z zakresu etyki biznesu, zorientowaną na osoby wchodzące na rynek pracy. Była manifestem krytycznym przeciwko „niewolnictwu XXI wieku”, za jakie uznajemy pracę młodych ludzi pozbawioną wynagrodzenia. Miała na celu napiętnowanie krzywdzących działań w postaci bezpłatnych staży i praktyk, oferowanych przez pracodawców.

BLOG22

International Medical Company

Nazwa InterMediCo to skrót od International Medical Company. Słowa te w doskonały sposób obrazują profil i działalność firmy, która powstała z myślą o zdrowiu klientów. InterMediCo jest dostawcą specjalistycznych rozwiązań z dziedziny ochrony i regeneracji zdrowia, światłolecznictwa, fizjoterapii i suplementacji organizmu. Działania, podejmowane przez markę w tych obszarach mają wspólny cel – ułatwiają powrót do zdrowia i utrzymanie aktywności zdrowotnej oraz dobrego samopoczucia.

BLOG1

Magazyn dla Polo Market

Na zlecenie marki POLO MARKET, dla jej klientów stworzyliśmy od podstaw magazyn lifestylowo-kulinarny Vena. Pilotażowy numer magazynu był zapowiedzią zmian w wizerunku marki, konsekwentnie wdrażanych od 2014 roku. Agencja CC odpowiedzialna była za koncepcję magazynu i stworzenie tekstów, wywiady z celebrytami oraz oprawę graficzną i skład. 

BLOG7

W najlepszych stosunkach

Erotine to producent suplementów diety, opartych na opracowanej naukowo 100% naturalnej formule, których zadaniem jest poprawa jakości życia erotycznego. Preparat, jako jedyny na rynku, występuje w dwóch wersjach: dla kobiet i mężczyzn.

BLOG4_1

Sukces Roku 2015

W 2015 roku Brand Q, marka należąca do grupy Commercial Communications została uhonorowana statuetką Sukces Roku, przyznawaną przez magazyn „Osobowości i Sukcesy”.

BLOG3

Naturalne piękno

Dear Body Polska to linia kosmetyków dla kobiet, przeznaczonych do pielęgnacji ciała. Agencja CC odpowiedzialna była za działania służące wprowadzeniu marki na rynek i jej promocji.

BLOG8

Piękno w Twoich oczach

Beauty Lash Pro to linia profesjonalnych serum stymulujących wzrost brwi i rzęs. Commercial Communiactions odpowiadało za całość działań, towarzyszących wprowadzeniu marki na rynek polski. Stworzone zostały materiały promocyjne oraz elementy CI.

BLOG5

Na planie filmowym

W portfolio agencji Commercial Communications znajduje się promocja filmu Ostatni Klaps – polskiej komedii w reżyserii Gerwazego Reguły z Mają Frykowską, Mariuszem Pujszo i Markiem Włodarczykiem w rolach głównych.

BLOG11

Obierz właściwy kierunek - GaInside

E-usługa audytowa GaInside umożliwia ujęcie, opisanie i połączenie różnych elementów przedsiębiorstwa oraz generowanie kompleksowych raportów na podstawie szczegółowych analiz.

BLOG20

Pani Teresa Medica

Pani Teresa Medica SA to największy w Polsce producent dziewiarskich i włókienniczych wyrobów medycznych. Produkty PANI TERESA® stosowane są w kompresjoterapii i rehabilitacji oraz wspomagają pacjentów w radzeniu sobie z ograniczeniami narzucanymi przez chorobę. Sportowa linia produktów BASIS ACTIVE® pomaga chronić zdrowie podczas aktywności fizycznej.

BLOG19

Wszyscy Jesteśmy Pacjentami

W kwietniu 2014 roku razem z Intermedico agencja Commercial Communications podjęła się wdrożenia w życie kampanii społecznej o zasięgu ogólnopolskim, której celem było edukowanie społeczeństwa na tematy związane z szeroko pojmowaną profilaktyką zdrowotną.